| RaresAlin99 a întrebat:

Hey, am si eu o mica poveste big grin si as vrea sa stiu si parerea altor persoane...
Acum aproape un an am avut o prietena, nu a mai mers si ne-am despartie. Am ramas prieteni si ma suna zi de zi (ca si cand inca mai eram impreuna) si cam in fiecare conversatie aducea vorba despre o alta fosta prietena a mea despre care ii spusesem si ma cam deranja chestia asta, ii tot spuneam ca sa inceteza ca altfel nu o sa ii mai dau nici cu buna pe strada, treceau 5 minute si iar incepea, am iertat-o de foarte multe ori si pana la urma i-am zis ca ma tin de cuvant si de atunci nu am mai bagat-o in seama (nici acum nu vorbesc cu ea). Acum aud de la prieteni ca nici ea nu ar mai vrea sa vobeasca cu mine. (dar sigur mi-ar vorbi pentru ca stiu ce sa-i zic big grin )
Intrebarea mea este: credeti ca ar trebui sa vorbesc cu ea?
Dati-mi un motiv de ce da/nu
Toate raspunsurile vor fi apreciate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata te vrea inapoi, ma baiatule! E geloasa ca nu mai esti impreuna cu ea si de asta te tot freaca asa la cap. Eu asa cred...e doar o parere