| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o mică problemă?
Am 20 de ani, si nu am intretinut niciodată relati sexuale cu o fată, am avut ocazi de multe ori sa fac dar eu nu pot sa fac chestia asta cu oricine, fata trebuie sa ma atraga si sa imi placa mult.
Nu pot sa fac dragoste cu o fata care nu ma atrage mult, sa fac doar asa sa fie facut, niciodata.
Acum, am o relatie cu o fata de 1 an si 3 luni si ma inebuneste, ma omoara cu zile, ma atrage de innebunesc!
Are 19 ani, dar imi spune ca nu e pregatita. Chiar nu stiu. A trecut prea mult timp si nimic, nu mai pot! Nu nu vrea sa o oblig, vreau sa faca chestia asta doar daca simte.
SI ma vede ca ma inebuneste, si ma omoara cu zile, dar ii place sa ma atraga mult, ma chinuie!
Merci mult, nu injurati, jigniti!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e atrasa fizic de tine, se foloseste de tine, te vede ca un frate, isi pierzi timpul cu ea, auzi un an dar cat mai au chef sa pierzi pana va gasi un badboy cu care o face in cateva zile

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu stiu ce sa zic, avem momente in care stam amandoi ne sarutam si imi zice ca ma doreste, o innebunesc! Dar cand ajung unde trebuie, asteapta! Pai cat, un deceniu.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele fete sunt mai timite acest lucru el ca un plus din educatia care ia dato iei parintii.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele fete sunt mai timiDe acest lucru e ca un plus din educatia care ia dato iei parintii ma refer de bine!

| mentholinks a răspuns:

Intai insoara-te cu ea. 1 an si 3 luni nu e nimic.