| CacaoDeBranza a întrebat:

Hey!
Am tot auzit de niste chestii,care m-au facut curios... Acelea fiind sleep paralyse,out of body experience,etc.
In primul rand, sa ai aceste experiente este sanatos? Adica ma refer ca poate esti bolnav psihic sau ceva de genul.
In al doilea rand,daca este sanatos,cum poti face asta?
Si in al treilea rand, cu ce te ajuta lucrurile astea? Multa lume incearca sa le faca.

Răspuns Câştigător
| Weed22 a răspuns:

Paralizia in somn este ceva normal.
Experientele in afara corpului sunt interesante, am incercat sa fac asta dar nu am reusit nimic. ( Nu poti stii daca sunt reale pana nu incerci ). Metoda pentru a te proiecta astral este urmatoarea: Te pui in pat, pe spate, si incerci sa iti limpezesti mintea, sa nu te gandesti la nimic dar in acelasi timp sa ramai treaz. La un moment dat ar trebui sa simti niste "vibratii", cred ca asa sunt descrise... asta inseamna ca te apropii din ce in ce mai mult de o experienta in afara corpului. Daca reusesti ceva, anunta-ma si pe mine...

| CacaoDeBranza explică (pentru Weed22):

Au inceput sa ma gadile talpile, iar cum eu nu rezist la asta, am cedat si m-am culcat normal laughing.

| Weed22 a răspuns (pentru CacaoDeBranza):

Cred ca erai pe drumul cel bun laughing