| annamaria_8296 a întrebat:

Hey am ul LGkf510 si nu imi pot pune videoclipuri pe el imi trebuie un program sau ceva?

1 răspuns:
| sssSnake a răspuns:

Da, iti trebuie un convertor mp3, iar dupa aceea iti trebuie un progam cu, care ti-l bagi in telefon. Acesta ar putea fi: http://www.soft-go.com/tagSearch/download-lg-pc-suite/ apesi in dreapta pe "download now" si gata, il instalezi intri in el si transferi filmul. De preferinta sa nu fie foarte mare, s-ar putea bloca sau sacada, daca nu e bine facut. SuccEs!