| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am un pui de pisoi de vreo 3-4 luni si acum am observat ca pe labuta stanga pe pernuta are o taietura. poate fi ceva grav?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca nu merge cu piciorusul ferindu-se sa se sprijine in el inseamna ca nu-l doare.
daca nu-i trece in cateva zile e bine sa-l duci la veterinar sa nu faca vreo infectie.
bafta!

| Ssx a răspuns:

Nam intels exact bine dar daca are pisica o zgarietura inseamna ca sa zggariat pe undeva si nu e asa grav dar daca e asa grava taietura si vezi ca merge mai greu cu labuta aia pune-i ceva acolo si sa nu se infecteze sau poti so ti in casa cateva zilepana se vindeca si gata.In legatura cu perna poate ca a a tras de ya adica cu ghiarele.asa fac pisicile.

| Robby0910 a răspuns:

Nu cred ca e grav dar poti sa o duci la veterinar in caz de oricehappy