| ஐஐ a întrebat:

Hey, am vazut acum pe TPU ca tricoul este disputat de X eu si X.
Ce vrea sa insemne asta? Ca castiga unul dintre noi tricoul sau cum?

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cel de pe primul loc castiga, dar doar daca adminii ii si valideaza raspunsurile (acum ei sunt in concediu si vor verifica dupa 7 ianuarie).

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru ஐஐ):

Dupa 7 ianuarie (atat scrie, daca te uiti dupa ce postezi un raspuns, scrie mai mic si cu negru).

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru ஐஐ):

Cu placere! Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ஐஐ):

La 00:00

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ஐஐ):

Ce da? vrei sa ai cat mai multe raspunsuri inutile pana la 00:00

| CautNume a răspuns:

Chiar daca GirlRockk va da mai multe raspunsuri ca tine n-o sa castige pentru ca raspunsurile ei nu ajuta cu nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru ஐஐ):

Doar iti spuneam...

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns:

Pana acum. Cursa se continua pana la 00.00. Cine este pe primul loc la acea ora, primeste tricoul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. ca il castiga cel ce pe primul loc

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ஐஐ):

Mersi, oricumhappy dar nu cred ca voi avea cheful sa stau pana la 00:00 sa raspund la intrebari penibile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ma doare dar vad ca tot insisti! dar lasa ca nu vreau sa ma cert de revelion! La multi ani, bitches!