| Alinnnnnna a întrebat:

Hey! Am visat ca un baiat pe care-l plac, si care simt eu ca ma place si el, mi-era iubit.Venea la mine acasa, ma saruta foarte pasional si dulce, cu toate ca intre noi inca nu s-a intimplat nimic. ce ar insemna? fundita!

3 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Da, cate dintre noi nu au visat asa ceva. :-d Parerea mea este doar ca iti place mult de el, asa incat il visezi. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el. Poate poti reusi ceva, daca spui ca simti ca si el te place. Succes! :*

| Adella92 a răspuns:

Un astfel de vin nu reprezinta chiar realitate.Din ce stiu si din ce povestesti tu poate insemna ca tu simti ceva pentru el si acest vis este doar rezultatul sentimentelor tale, ale subinconstientului tau.De obicei visele inseamna multe insa totul tin de subincostient.

| adutzz a răspuns:

Un vis, nu crede in tot ce visezi