| deUts a întrebat:

Hey!

are ceva daca fumeaza baietul de care imi place?

eu cu totsi baieti cu care vb fumeaza laughing)...

e vreo problema?

funda!

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atata timp cat nu te influenteaza si pe tine, nu te deranjeaza si nu le urmezi obiceiul nu e nimichappy

| TeoPT a răspuns:

Cei care fumeaza de la varste fragede, au anumite conceptii despre viata, total lipsite de logica. Cei care se amesteca in anturajele lor au aceleasi conceptii despre viata. Pentru mine, tu ai o problema. Pentru altii, poate ca nu ai.

| Liviu a răspuns:

NU
Apuca-te si tu de fumat'
Nu fii mai fraiera'
Trage si tu.nu patesti nimic... Vorba aia...
Copii nu calcati iarba `Fumat`o -.-
P. S Smoke some weed - Ice cube spune astalaughing

| Rioko a răspuns:

Daca tu nu ai nimic in legatura cu asta atunci ce at putea fi?!

| AngoOra a răspuns:

Nu e nici o problema, ti-am spus si in cealalta intrebare...si eu am prieteni de acest gen happy

| RoxannaST a răspuns:

Dacă tu ai ceva împotriva fumatului, este. Dacă nu, de ce ar fi?

| norik a răspuns:

Parerea mea e ca atata timp cat pe tine nu te deranjeaza ca fumeaza nu e nicio problema.Si in general daca stai cu cineva care fumeaza nu mi se pare o problema atata timp cat tu stii ca nu e bine si ca nu te vei apuca de fumat. O persoana nu trebuie judecata pentru faptul ca fumeaza.Fiecare face ce vrea cu banii si cu sanatatea lui si nu trebuie sa fie judecat pentru faptul ca fumeaza ca pana la urma el isi strica sanatatea. Funda?

| Monique1 a răspuns:

Daca tu n-ai nimic impotriva, si daca n-ai vreo psycho-friend de care iti pasa daca-ti face capu' calendar, nu-i nicio problema ^^.
:*

| madieee a răspuns:

Ce problema sa fie... daca nu te deranjaza pe tine...nu e nicio problemahappy

| IubitzaTa a răspuns:

Ai grija ca poate te apuci si tu de fumat si poate chiar si de drogat laughing

| IubitzaTa a răspuns:

Ai grija ca poate te apuci si tu de fumat laughing