| MadalinaDaiana a întrebat:

Hey!happy
As dori niste filme gen: O vedeta vine la o scoala publica si se indragosteste de o fata dar fata nu il baga in seama... ceva de genu laughing
Ms:*

5 răspunsuri:
| Adinussa a răspuns:

Starstruck laughing

| MadalinaDaiana explică:

Inafara de another cinderella story si starstruck tongue

| crystnutsa a răspuns:

Filmul meu preferat in genul acesta este: A walk to remember >big grin

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Cauta pe FilmeRegale.ro sau pe alte site-uri

| Ralucaaa6 a răspuns:

Iti zic eu o poveste vrei? [oricum nai de aleslaughing] la noi la scoala o venit un baiat public in toata d***a pe nume "tresti" si o fata pe nume g**i nu il baga in seamahee hee...si pana la urma toata sc s eradea de ei [asta facem si acum]... sfarsitlaughingrolling on the floor))))))oh go on