| anonim_4396 a întrebat:

Hey:*As vrea sa imi cumpar un primer de ochi ceva mai accesibil gen maybelline,rimmel london, miss sporty..nu de la too faced,mac, urban decay sau elf! Eu locuiesc in Galati.Stiti de unde as putea cumpara? La DM din Real as putea gasi? FUNDAAApuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AndraSiAtat a răspuns:

Daca mai stie cineva va rog sa imi spuneti si numele produselor si pretul.

| ciorapelvesel a răspuns:

Poti sa gasesti si in farmacii mi se parethinking ..sau daca nu, in Galati trebuie sa fie magazinul DM... acolo gasesti orice vrei legat de machiaz:*