| XLittleGirlX a întrebat:

Hey! As vrea sa imi dati si mi-e idei despre ce subiect sa fie site-ul pe care urmeaza sa il fac!

Cele mai bune idei primesc funda!

Răspuns Câştigător
| parkbom a răspuns:

Vrei sa iti faci un site? e o marre responsabilitate si trebuie sa fi creativ! eu,una,as face unul cu bancuri, cu desene gen robotzi, cu tot felul de stiri care sa dea impresie sau jocuri faine nu plictisitoare!
daca iti plac ideile mele sper sa te ajute dar nu am avut altele in mine!

ooooooooooooooooo si sper ca sti de robotzi ca sa intelegi la ce ma refer daca nu ii sti cauta pe creative monchis!winkingbafta!

1 răspuns:
| luminitacristina a răspuns:

Ai putea sa faci cu arta, muzica sau jocuri ( funda)kiss