| XLittleGirlX a întrebat:

Hey! As vrea sa imi dati si mi-e idei despre ce subiect sa fie site-ul pe care urmeaza sa il fac!

Cele mai bune idei primesc funda!

Răspuns Câştigător
| RatWithBoobs a răspuns:

Despre make-upwinking pentru ca machiajul este o arta si ne ajuta sa ne ascundem defectele tenului. Ar fi dragut sa pui si niste clipuri cu sfaturi despre machiaj : pentru scoala, rutina de zi cu zi, pentru o petrecere etc. in care sa te machiezi si sa le impartasesti celorlalti ideile tale de make-up.
Sper ca te-am ajutat >big grin