| gabriela55 a întrebat:

Hey, as vrea sa imi fac doua gaurii in ureche la salon... dar imi este frica ca nu cumva sa iau tot felul de boli gen sida sau altceva... nu stiu, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Dar nu te du la salon! Du-te la o bijuterie si iti va face gauri cu un fel de "capsator" si este foarte sigur! La salon nu iti recomand!

| LolaLollita a răspuns:

Eu mi-am facut la un salon de bijuteriihappy nu ai ce sa patesti.

| Madi99 a răspuns:

Shtii.e foarte bine sa iti faci la punctul medical..la mine a merslaughing