| Lora1 a întrebat:

Hey as vrea sa ma ingras am 15 ani si am 40 de kg crying am bulane ft mici si nu imi stau bine blugii stramti ....cand merg toate lumea imi spune ca sunt cracanata si asta e datorita faptutli ca sunt slaba la bulane! crying nu vreau pastile de ingrasat vreau doar sa stiu ce sa manca ca sa ma ingras FUNDA

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Mic dejun: 3 oua prajite cu o bucata de sunca mare
Pranz: Ciorba si felul 2 orice vrei tu
Cina: Carne de porc prajita cu puree
Cina tarzie: Ce mai gasesti prin frigider
Cu asta iti garantez ca vei ajunge la 55kg in 2-3 saptamani

| Bia125 a răspuns:

Eu mananc 2 ochiuri de ou dimineata,, multe dulciuri, fast food, carne, cartofi piure, etc. Bafta