| PDM2000 a întrebat:

Hey as vrea sa mai slabesc si eu maxim 49 50 Kg si nu stiu cumconfused eu manank de 3 ori pe zi si tot nu mergee spuneti-mi niste manacaruri care nu ingrasa da sa fie ceva usorlaughing de pregatit:d Fundaa:p

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

E sezonul salatei verde,preparle cu ceapa ridichie si stii cum se fac si merge cu aproape orice mancarica,ajuta la slabit salata si este si foarte sanatoasa,bea nestea cu lamaie e bun si ala,lamaia.Oua fierte,carne de pui fiarta,salatele,mancare care sa nu fie facuta in grasime,recomandabil pe gratar,ceaiuri dar nu de slabit ceai in general orice ceai sa fie, fara cafea, tigari.Si ce ai zice daca ai face putin fitness, ar ajuta mult.Salut!

1 răspuns:
| maaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Nu manca dupa ora 18:00, alearga seara vreao 30 min si evita grasimile.bft