| stefanyparis a întrebat:

Hey as vrea sa-mi gasesc un hobby deoarece petrec prea mult timp la calculator?
as vrea altceva decat cantatul(nu am voce), dansatul,cititul,desenatul,gatitul, sportul...atlceva mai deosebit
funda **

3 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Eu cânt la chitară sau mă joc cu pisica, iar în felul ăsta reușesc să nu mă plictisesc. Părerea mea, fiecare cu ce-i place.

| Dragomir_Stefan_1992 a răspuns:

Incearca ceva ce mereu ti-ai dorit. Acum depinde si de varsta. Incearca sa calatoresti, sa colectionezi obiecte precum banii sau sa te plimbi cu rolele, bicicleta, iesi cu prietenii.

| Corinnààà a răspuns:

Scobeşte-te în rât. De unde Satan să ştiu eu ce iţi place ţie?