| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu si eu parerea voastra despre liceele din Bucuresti si daca imi puteti spune care este cel mai ok din punct de vedere al colectivului. Stiu ca generatiile se schimba si nu aveti de unde sa stiti ce se intampla in fiecare clasa, dar macar sa-mi spuneti cum vi se pare in general liceul pe care l-ati absolvit, sau in care considerati ca exista un colectiv relativ ok. happy Multumesc mult.

1 răspuns:
| FunkySmile a răspuns:

Mi se par foarte ok liceul Mihai Eminescu si Madgearu desi nu sunt in nici unul dintre licee ...sunt foarte ok, din pacate sunt la un alt liceu deoarece nu am avut medie pentru cele de mai sus sadsadsad. Dar daca as fi avut medie m-as fi dus sigur in Mihai Eminescu. In aman2 licee am prietenii si sunt super ok. Dar stii si tu depinde de clasa. Acum depinde si de profilul la care vrei dar cel mai important de mediewinking.
Peace kiss

Întrebări recente