| helloSweety a întrebat:

Hey! As vrea si eu sa fiu mai populara si in scoala si sa am multi prieteni, cand ma duc de exemplu la ziua cuiva si sunt mai multi baieti si fete pe care nu-i cunosc mi-e rusine sa dansez sau sa ma bag in seama cu ei, stau singura ca salbatica in colt pe canapea. As vrea sa fiu mai populara sa vorbesc cu toti nu numai cu cativa copii eu sunt mai prostuta si cam toti isi bat joc de mine si numai as vrea asta, vreau sa plec odata la liceu sa-mi fac prieteni noi si multi dar mai este 1 an jum. si dac merg in liceu nu vreau in oras la mine vreau sa merg undeva in alt oras si sa-mi fac prieteni noi. Va rog ajutati-ma ce sa fac sa nnumai fiu asa nu pot sa numai fiu asa rusinata!
Dau funda

2 răspunsuri:
| neanderthalfararusine a răspuns:

Umm,pai incearca si tu sa fii mai tupeista,Deexemplu saluta o fata,pentru inceput una care nu.i asa populara,care e mai retrasa, imprieteneste.te cu ea, iar cu cei care nu.i cunosti baga.te in seama, nu stiu bate si tu un apropo gen:cat e ceasul, sau pot sa te intreb ceva sau sti cumva unde e baia laughing.S.au saluta mai pe toata lumea care intalnesti si spui:Buna, sunt noua, crezi ca ai putea sa ma ajuti si pe mine sa ma integrez aici? Parerea mea happy Cam atat poti face happy

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Nu prea cred ca poţi. Fi mai tupeista. Si mai prietenoasa. Nu prea am ideii. :?