| Nicoleta_Roxana_1980 a întrebat:

Hey as vrea si metode prin care pot cucerii un baiat¡
P.S e coleg de banca cu mine

Răspuns Câştigător
| Razvan0812 a răspuns:

Hei.Nu prea iti recomand sa fii impreuna cu un coleg de clasa.Adica daca nu te place? O sa fie ciudat.Dar daca esti sigura ca vei reusi, poti sa te uiti cu o privire seducatoare la el, sa ii faci complimente, sa il faci pe el sa te placa.(dar tot nu recomand coleg de clasa.Am pățit sincer sa plac o colegă iar aceasta m-a băgat in friendzone si acum e putin ciudat. Colega mea de banca a fost cu un prieten dintr-o clasa paralela de langa clasa mea, iar acum dupa ce s-au despartit, amandoi stau in clasa si au devenit foarte antisociabili si stau in clase de frica sa nu se vada iar acum colega mea vrea sa dr transfere la alt liceu din cauza asta.Si mai am prieteni care au fost impreuna in aceeasi clasa, si acum e foarte naspa si se evita.)Asta e parerea mea dar stii tu ce ai de facut.Succes!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei baietii trebuie sa cucereasca fetele. Cand o fata se da pe langa un baiat pentru a-l cuceri, este vazuta ca un alt gen de fata.

| RAY a răspuns:

Atractie fizica sa fie asta e important

| JustAskingBruh a răspuns:

Nu fi urata.

| cossy19 a răspuns:

Pur si simplu fii tu, daca nu te place pentru cum esti degeaba.

| miruna03926 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el. Stii tu sa ii afli pasiunile sa petreceti timp împreună si dupa sa ii spui ca il placi sau dacanu ii spui direct si gata