| anonim_4396 a întrebat:

Hey.- Asta e despre băieți - Please sfaturi
Ok, deci, acum 2-3 săptămâni m-am mutat în alt oraș, și îmi place foarte mult de un tip, mereu îmi zâmbește, râde la glumele mele, mă face să râd, se joacă cu lucrurile de pe masa mea, se uită în ochii mei, sau pe furiș să vadă dacă mă uit la el, mereu face tot posibilul să mă ajute dacă am nevoie, îmi dă mesaje în fiecare zi... dar nu știu dacă face asta doar pentru că îmi e doar prieten sau chiar mă place?
Mâine mergem în parc ( am profitat de faptul că nu sunt din oraș și merg să vizitez ) și nu știu... mă gândeam când suntem mai singuri să-l întreb dacă mă place...
Am emoții mariiii, adică e prima mea întâlnire și primul băiat care simt că mă place așa cum îl plac și eu pe el...
Sfaturi?

2 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Iti spun ca baiat deci ar trebui sa ma asculti:
Nu l intrebi daca te place, cand va intalniti dupa ce va salutati il intrebi daca vrea sa te tina de mana.
Daca vrea sa te tina de mana atunci dupa 5 minute ii spui ca vrei sa l saruti.
Cu ocazia asta vezi si daca ii place de tine, si o sa fiti si impreuna, so..scapi de toate din o lovitura.

Răspuns utilizator avertizat