| anonim_4396 a întrebat:

Hey.- Asta e despre băieți - Please sfaturi

Ok, deci, acum 2-3 săptămâni m-am mutat în alt oraș, și îmi place foarte mult de un tip, mereu îmi zâmbește, râde la glumele mele, mă face să râd, se joacă cu lucrurile de pe masa mea, se uită în ochii mei, sau pe furiș să vadă dacă mă uit la el, mereu face tot posibilul să mă ajute dacă am nevoie, îmi dă mesaje în fiecare zi... dar nu știu dacă face asta doar pentru că îmi e doar prieten sau chiar mă place?

In jumatate de ora mergem în parc ( am profitat de faptul că nu sunt din oraș și merg să vizitez ) și nu știu... mă gândeam când suntem mai singuri să-l întreb dacă mă place...

Am emoții mariiii, adică e prima mea întâlnire și primul băiat care simt că mă place așa cum îl plac și eu pe el...

Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| EchoDemon a răspuns:

Pai sunt convinsa ca te place. deci nu fii stresata. Poate o sa-ti spuna el ca te place primul. SI oricum daca crezi ca te place iti va fi mult mai usor. Incearca sa te gandesti la cel mai bine. Trebuie sa fii sigura pe tinewinking. Sper ca te-am ajutat chiar daca nu ti-e prea util raspunsul meu!

1 răspuns:
| AlexSiPunct a răspuns:

Doamne. Ce mi-am amintit de mine rofl rolling on the floor))))))) Fix asa faceam si eu cu o fata... pana am aflat ca are deja iubit... Norocul meu ca nu am intrebat-o daca ma place.