| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a întrebat:

Hey ati observat ca nu se mai poate fura chiar daca vecinu are caine.la burn buddysad voi mai puteti? sau au sters posibilitatea aia cu tasta tab etcsad exista alta?

Răspuns Câştigător
| Rapateckh93 a răspuns:

Si eu am pus aceiasi intrebare. Din pacate nu mai merge... a fost un bug si au aflat adminii si moderatorii jocului de el ori a fost raportat de cineva si l-au fixat (bug-ul). Si eu sunt dezamagit... faceam cam 50. 000 coins pe zi numai din furaciuni de la vecini.Nu cred ca mai exista alta sau o sa se descopere curand.

2 răspunsuri:
| mee_2164 a răspuns:

Da.Am observat nici eu nu mai pot sa fur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu faceam cam 40 000 de coins pe zi doar din furaciuni.
nu mai merge faza cu tab de pe 5 octombrie.pe forum nu mai poti intrasigh
dar am prieteni care inca pot fura cu tab.