| crazycolor a întrebat:

Hey. aveam un foldar cu poze cu pr meu.am dat pe undeva ascundere foldar si acum nu stiu cum sa-l mai gasesc. pls, ma puteti ajuta? fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Shane_1763 a răspuns:

Daca ai windows xp, intri in windows explorer sau mai bine zis, acolo unde ai fisierele (ex.my documents), in bara de unelte sus, ai: /File/Edit/View/Tools/Help. Selectezi Tools--> Folder Options-->In fereastra care ti se deschide dai click pe tab-ul: View si aici iti apare 'Hidden files and folders'. Selecteaza 'Show hidden files and folders' apoi Apply.
Ca sa schimbi proprietatile acelui folder (daca il gasesti), intri la proprietati si debifezi jos casuta cu "Hidden".

Sper ca te-a ajutat asta. happy

1 răspuns:
| FlaviuZz a răspuns:

Intra in Start->Search->Files or folder->si scrie numele...si o sa il gasestiwinking
Funda :*