| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Azi-noapte cred ca m-a muscat un tantar si duminica am o aniversare. Ce trebuie sa fac sa imi treaca muscaturile pentru ca sunt destul de multe. Help, dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

POi dai cu crema de galbenele e ff buna sa stii iti recomand pentru ca si eu am patit si s-a dus intr-o zi mazim 2 zile
P.S. trebuie sa dai de mai multe ori pe zi cu crema de galbenele ok? sper ca te-am ajutat succes
Funda please

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

De la farmacie poti lua alcool mentolat si/sau crema de galbenele cu propolis.Nu sunt foarte scumpe(crema e cam 3-4 lei), iar la mine chiar functioneaza big grin Funda? tongue