| SexyAnon a întrebat:

Hey! Baietiilor le place sa ii cauti u tot mereu, sa ii suni incontinuu sau sa te caute ei?

Răspuns Câştigător
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Nu sunt baiat si probabil iti va parea aiurea ca iti raspund. Dar de un lucru sunt absolut sigura: nimanui nu-i place sa fie permanent cautat/a, sunat/a, stresat/a! Orice om normal ar ignora definitiv o persoana ca cele enumerate de mine mai sus.
Daca te place un baiat, mai intai initiativa este a lui. Iar daca sa spunem ca prima data il suni/ il cauti tu, dupa aceea il lasi o vreme singur. Daca intr-adevar este interesat, te va cauta el!

5 răspunsuri:
| qwertyuiopasdvfbgfded a răspuns:

In general, baietilor le place sa nu ii stresezi, sa nu ii suni din 5 in 5 minute sa ii intrebi ce fac.Lasa-i pe ei sa te caute happy

| louise a răspuns:

Pff logic ca le plac sa se laude gen " aia se tine dupa mine. " si spun prietenilor si u pici de fraiera big grin >big grinbig grin

| ioanalexandru a răspuns:

Eu unul ca baiat, o caut eu.
de ce? pentru ca, nu trebuie sa uit never ce inseamna a fi fata

| FamOuSs a răspuns:

Nu stiu cum este in cazul altora.dar iubitul meu.mereu vine el primul la mine.el ma cauta.ma suna. eu sunt putin indiferenta.asa-i cel mai bine.sa-i lasi sa faca ei primul pas. crede`ma.stiu ca majoritatea fetelor nu pot astepta sa faca ei primul pas.dar fetelor rabdare. dar nu intotdeauna se aplica regula asta.sa vina baietii primi la fete.

| Castorul a răspuns:

Sunt baiat si sincer imi place sa ma caute o fata din cand in cand. nu exagerat, adica nu de 3 ori pe ora, decat daca e cazul, dar in general ajungem la un compromis, odata ma suna ea, odata sun eu... oricum nu imi place ca doar o persoana sa "o caute" pe cealalta (gen doar fata sa ma sune pe mine, sau doar eu pe ea)