| Gabitssaa a întrebat:

Hey:*buna. As vrea sa fac ceva cu viata mea...in sensul ca mi-ar face o mare placere sa lucrez in domeniul televiziunii ceva. Ma poate ajuta cineva cu un sfat o idee ceva? unde sa ma duc si ce sa fac? fundita:X

3 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Sa intri in domeniul televizionistic = 1 noapte cu seful companiei.
Sa prezinti meteo la Antena 1 = 1 noapte cu fiecare angajat al companiei.
Sa repeti cuvantul "ceva" de 3 ori in 3 propozitii = de nepretuit.

Sunt multe lucruri pe care le poti obtine prin sex. Pentru toate celelalte exista "Dex-ul limbii romane".

Acum, cu 25% discount big grin

| v4zone a răspuns:

Salut! Uite... fiecare are placerile sale dar televiziunea e un loc dificil pentru incepatori. Dupa parerea mea...
1. Ar conta varsta ta
2. Ce vrei sa fii
3. Daca ai talentul de a atrage mii de telespectatori!
4. Studiile (Nu stiu daca sunt necesare desii cred ca Da!)
Tu ce ai vrea? Prezentator! Producator? Sunt multe meserii in domeniul televiziunii... Si de mers cred ca stii ca asta depinde de orasul unde stai si de cele 4 lucruri pe care ti le-am scris mai sus. Nu sunt expert in domeniu dar cred ca aceste lucruri conteaza. Bafta Multa!

| Liqua a răspuns:

Cati ani ai?
si eu as vrea sa apar la televizor, pentru.ca sunt dj si ar fi o mare bucurie daca as lansa primul meu hit.
deci...te descurci bine cu vocea?