| eva18 a întrebat:

HEY BUNA ce ati alege in a va face ziua la cofetarie sau la restaurant la o pizza? avand 14 ani

6 răspunsuri:
| Freak_6887 a răspuns:

Clubbatting eyelashes

| Katerine a răspuns:

Restaurant la o pizza

| Libelle a răspuns:

La o cofetarie unde se serveste si pizza.cum e la mine(bine, in oras)
poti sa te duci sa bei doar un suc, sau si o prajitura, sa bei vin, sa mananci pizza, sa bei cafea, ce vrei.

| Eliis a răspuns:

Pai. nu ma bucur inca de 14 ani dar.as alege PizzaHut:Xlaughing

| traficanta a răspuns:

Cofetarie tongue cheltui mai putini banilaughing

| arysa a răspuns:

La pizza pentru ca poti sa le iei si pizza si desert; la cofetarie nu sunt decat prajituri.