| Roxana12_9228 a întrebat:

Hey.Buna ce mai faceti? Las' ca va spun ce mai fac eu..sunt destul de bine vreau sa fac ceva in vara asta nu stiu sa distribui pliante sau ceva thinking poate ma ajutati cu vreo idee.As vrea sa strang si cativa banuti laughing trebuie' sa avem ce cheltui nu?

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Promovezi produse in mall-uri, supermarket-uri, hipermarket-uri.N-ai observat niciodata cand ai mers la cumparaturi fete cu diverse costumatii promovand un anumit produs? Daca ai un aspect fizic placut si esti descurcareata, cu putere de convingere sunt un bun prilej de a face ceva bani de buzunar.De regula sunt pe weekend, vineri-samb-dum, se lucreaza intre 3-8 h si se platesc cu 6-9 lei pe h in functie de promotie.E foarte fun si mult mai ok decat sa imparti pliante pe strada.Esti din Bucuresti?

4 răspunsuri:
| cflori a răspuns:

Ce varsta ai? Poti face promotii.

| Roxana12_9228 explică (pentru cflori):

Cflori am 15 ani jumatate big grin.Ce fel de promotii?happy

| Roxana12_9228 explică (pentru cflori):

Din pacate nu.dar nu-i problema big grin

| cflori a răspuns (pentru Roxana12_9228):

Bun,atunci da-i un search pe google de promoter pentru orasul tau, sigur ai sa gasesti ceva.Succeshappy

| cflori a răspuns (pentru Roxana12_9228):

Promovezi produse in mall-uri, supermarket-uri, hipermarket-uri.N-ai observat niciodata cand ai mers la cumparaturi fete cu diverse costumatii promovand un anumit produs? Daca ai un aspect fizic placut si esti descurcareata, cu putere de convingere sunt un bun prilej de a face ceva bani de buzunar.De regula sunt pe weekend, vineri-samb-dum, se lucreaza intre 3-8 h si se platesc cu 6-9 lei pe h in functie de promotie.E foarte fun si mult mai ok decat sa imparti pliante pe strada.Esti din Bucuresti?