| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna big grin De cateva saptamani mi-am luat niste casti pentru mp4. Sunt destul de mari si au microfon, si de aceea toti se uita crucis cand ma vad cu ele pe strada. E chiar atat de iesit din comun sau de prost gust faptul ca port astfel de casti? Eu chiar le ador, dar ma enerveaza cand lumea se uita si spune "Casti de la calculator pe strada"... wtf? confused

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e putin iesit din comun. Ia-ti altele, cu toate ca nu vad de ce te deranjeaza atat parerea altora. tongue

| Kissmeagain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma deranjeaza... mie chiar imi plac. Dar nu imi place sa fiu in centrul atentiei, iar felul in care se intorc toti cand ma vad e asa...sentiment greu de explicat laughing

| anonim_4396 explică (pentru Kissmeagain):

Cred ca stiu sentimentul. laughing Dar stai si tu cu parul desfacut, nu se vor mai vedea asa castile. tongue Asta daca esti fata. thinking Daca esti baiat...
Anyway, nu-i baga in seama. tongue

| Kissmeagain a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep...sunt fata, si una putin ciudata de fel laughing Ador sa ascult muzica si sa ma rup de tot, de aceea mi-am comandat castile astea pentru studio... dar mna. Vad eu cum fac, desi nu pot sa zic ca imi place ca toate capetele sa fie intoarse dupa mine, si nu pentru ca sunt atragatoare laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Kissmeagain):

laughing Eee... poate esti atragatoare si de asta intorci atatea capete. Nu neaparat din cauza castilor acelea.

| Kissmeagain a răspuns (pentru anonim_4396):

Heeeeyyy...esti nostima si glumesti bine laughing Imi place laughing

| anonim_4396 explică (pentru Kissmeagain):

laughing Mersi! Oricum...Thumbs up de la mine! Simpaticoo! laughing

| Kissmeagain a răspuns (pentru anonim_4396):

Yeeee... I've got a "thumbs up"... I feel good, I feel sexy laughing [just kidding big grin ]
Thanks big grin

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

rolling on the floor Cum sa aiba si microfon castile pentru mp4 ma?laughing Cine ti le-a vandut sigur si-a batut joc de tine laughing da e chiar ciudat

| Kissmeagain a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Nu ma, nu e pentru mp4 straight face Bwa rolling on the floor Lol...sunt casti universale, iar eu le port la mp4... dhaaaa

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Pai...mai bine iti iei casti speciale (tot mari, dar fara microfon). dar vad ca ai sp ca iti place sa fii in centrul atentiei sa ca nu vad de ce te deranjeaza...sa le porti sanatoasa laughing

| Kissmeagain a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Ha? o. O Am zis ca NU imi place sa fiu in centrul atentiei laughing

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

laughing laughing Da. e mai greu sa dai raspunsuri bune cand esti beat.Pai atunci..Iti poti lua niste casti normale fara microfon.(sau poti rupe microfonul si gata laughing )

| Kissmeagain a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Mda...laughing welcome back to the reality laughing vad eu ce fac, desi imi plac destul de mult thinking

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru Kissmeagain):

Pai daca iti plac tine-le pe alea laughing