| Măriucaaaaaaa a întrebat:

Hey`!`:*Buna.Mai este putin pana incepe scoala si as vrea sa imi dati cateva sfaturi cu ce ar trebui sa port in prima zi de scoala ca sa fac o impresie buna avand in vedere ca sunt intr`a9a si e totul noutongueca in rest trebuie sa port uniformacryingdar in primele zile?batting eyelashesCele mai bune sfaturi fundooii maare restul`vot:X

2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai cu ce te simti bine si ce te caracterizeaza si reprezinta. Poti sa-ti pui o pereche de blugi si un tricou mai sic sau o fusta/rochie.

| Nam a răspuns:

Poti purta o rochita mie unul imi place asta : http://www.perfectlady.ro/gal_oferte/68.jpg... sau daca nu vrei sa fii asa eleganta sa fii mai normal. :)) blugi mulati. poate o camasa si un tricou pe dedesubt. sper ca te-am ajutat :D Succes