| Alexandra_7889 a întrebat:

Hey buna o intrebare
A aparut filmul,, The cullen family" Breaking Down sau cand apare
plss spuneti-mi ca ard de nerabdare laughing
Funda

Răspuns Câştigător
| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Twilight Breaking Down apare in 18 noiembrie 2011!

4 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Filmul breaking dawn (zori de zi) a 4 a serie din twilight este impartit in 2 parti-prima parte apare in noiembrie anul acesta
cealalta in octombrie 2012 si se aude ca va mai aprea o carte a lui stephenie meyer, autoarea care se bazeaza pe felul cum vede edward faptul ca bella e vampir

| vanessa_6993 a răspuns:

Buna apare in noiembrie e cel mai tare film il iubesc din inima si eu ard de nerabdare

| LoveAnimalsForever a răspuns:

Filmul apare pe 18 noiembrie 2011

| LoveAnimalsForever a răspuns:

Filmul apare pe 18 noiembrie 2011