| Gaaabytza a întrebat:

Hey buna TPUbig grin.( FUNDOI) Iata ce mi s-a intamplat zilele trecute la scola :eram la ora de romana (si chiar inainte de ora ma certasem cu o colega iar ia imi spusese ca am fite in cap laughing) In timpul ore profa a pus-o sa scrie un comentariu pe o pagina si sa il prede dupa ce termina(ea insa nu stia nimic) asa ca o alta colega G. ii scria pe alta foie si ii arata cum sa faca. Eu in acel moment cand am vazut ce face m-am dus si am parat-o. Apoi dupa ce s-a terminat ora a inceput sa ma dracuie si cand m-am ridicat din banca a dat cu o alta banca in mine eu in acel moment m-am enervat si m-am dus la ea si am paruit-o laughing (de nervi). acum imi este frica sa nu afle dmn diriginte si am nevoie de mai multe sfaturi ce sa fac. Va rog puppy dog eyes FUNDOI:* PS: i-am spus ca am facut asta doar pentru ca mi-a spus ca am fite big grin

1 răspuns:
| Bubulutsaa a răspuns:

Pff.sad nasoala situatie sad. eu iti spun sa recunosti adevarul. iti gasesti tu motive suficiente. mie imi spune mereu tati sa fac asta. ca asa e curect. pentru ca 3 sferturi din vina se iarta :d sper sa crezi si tu astaa :*. sper ca te-am ajutat cat-de-catt!:d