| Thebestrbd a întrebat:

Hey. buna TPU. exista fantome? Eu nu prea cred ca exista dar. unei colege de-a mea i s-a intamplat un lucru "infricosator" si "ciudat" cu"fantome". Ce credeti exista?

Răspuns Câştigător
| dyenyka a răspuns:

Nu,nu cred in fantome.laughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Exista.Traiesc in ghena mea de gunoi.Le spal in fiecare zi cu spirt.Dar odata am observat ca tragea dintr-un aurolac (drog d-ala prof in funga laughing) si mi-a dat si mie.Am inceput sa ma catar pe unul din fantomitzi si am facut dragoste in ghena.M-a cerut de sotie si a 2a zi am facut un copil.I-am dat numele Fantomitzu si in fiecare zi facem o vizita casei mele.M-am obisnuit suficient cu ghena si de-asta ne-am mutat toti 3 acolo.Il iubesc pe fantomoiul meu si mi-a promis ca intr-o zi o sa fiu ca eeeelllll":X:X:X:X:X:X

| Thebestrbd explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

rolling on the floorlaughingeu nu cred in fantome.

| HepiBăluns a răspuns:

Sa stii ca DA!

Am vazut eu una intr-un sertar de chiloti.