| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Hey bunaa))
am si eu o intrebare, deci daca fac o comanda pe net si mi-o trimit prin posta, merg la posta si o iau, da una nu cam inteleg cum platesc ce am comandat? happy si fara raspunsuri urate si prostesti =DDD

4 răspunsuri:
| Puffu a răspuns:

Platesti acolo la posta, la ridicarea coletului happy P.S. : Sa ai buletinul la tine happy

| deeudeea a răspuns:

De obicei cand comanzi pe net prin posta vine direct acasa si ii dai banii persoanei care ti-a adus ce ai comandat (pe baza de chitanta)

| thegatekeeper a răspuns:

Platesti in momentul in care te duci sa ridici pachetul de la posta. Astepti sa primesti un aviz in cutia postala, apoi te duci cu el si cu buletinul tau la posta si il platesti acolo, iar banii o sa ajunga la firma de unde ai comandat.

| Your0sweet3dream01 explică:

Hey mersi ft mult la toti big grin