| pryncesSs a întrebat:

Hey! Care e porecla voastraa?batting eyelashes Pe mine ma cheama Alexandra, iar porecla mea este ALLA happy!

Răspuns Câştigător
| MiQutsa a răspuns:

Eu ma numesc Mihaela de cele mai multe ori imi spun Mika. uneori Mikutza sau MîTza. :*

11 răspunsuri:
| pryncesSs explică:

Omg laughing nu am pus intrebarea asta ca sa ma laud cu porecla mea rolling on the floor)!

| Ryuzaki a răspuns:

A mea e Glim.

| Sonia a răspuns:

Soni(dinainte de serialul Sonny si steluta ei norocoasa mi se zicea asahee hee) sau Sonic, Seso, sau cel imi des creato(am parul lung si cret)

| toxik a răspuns:

Roskata, roza, roscky happy

| AndreiZz a răspuns:

Andrei-Adrian:
deyu
andi
adi
anost'
gumalaughing)

| Kalyn a răspuns:

Calin, iar porecla EU'

| Roessess a răspuns:

Se pare ca esti mandra de porecla ta. Crezi ca ne pasa care este porecla ta sau de ce ti.as spune porecla mea. Stii. Tu esti ca acele persoane care cum sunt un pic bagate in seama cum gata au sarit. Ai impresia ca daca ai primit o porecla esti cool? Iti zic euwinking NU esti! Esti doar o alta fata din grup care are un nume comun si care a primit o porecla...sau eventual si mai rau si.a pus o porecla doar ca sa o diferentieze lumea de restul fetelor cu acelsai nume. Daca vrei sa fie auzit si numele tau fetito... Fa.te respectata prin ceea ce esti. Nu prin ce porecla aiwinking Ai incredere in mine ca nu vorbesc aiurea:* Succes>big grin

| FesCuDungi a răspuns:

Roscovanu big grin

| flow a răspuns:

Nicoleta -nici

| iulya9902 a răspuns:

numele meu e iulya, prietenii imi zic zizi, si verisoarei mele, lorena ii zic sisi. ne zic asa ptk semanam...

| Adytza_8689 a răspuns:

Eu sunt Adriana ...si am avut poreclele:Lola,Lolita, Zuzu, Zizu iar actuala este Zizukaa:X