| ღAncaღ a întrebat:

>>Hey.! Care este cel mai amuzant banc pe are il stiti?

6 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Doi tineri indragostiti se duc la munte intr-un week-end de iarna. Dupa ce-si intind cortul, el se duce sa taie niste lemne. Vine inapoi si spune:
"Draga, mi-au inghetat mainile!" Ea ii raspunde: "Baga-le intre coapsele mele si o sa se incalzeasca."
Dupa pranz, el se duce sa taie lemne din nou. La intoarcere ii spune din nou iubitei: "Draga, mi-au inghetat rau mainile!" Ea ii raspunde: "Baga-le intre coapsele mele ca sa se-ncalzeasca."
Dupa cina baiatul se duce din nou la lemne, iar la intoarcere ii spune fetei:"Draga, mi-au inghetat mainile rau de tot!" Iubita lui, nervoasa, ii raspunde : "Mai da-o dracu’, nu-ti ingheata deloc urechile?"

| BeHappyForMe a răspuns:

Lucrare scrisa intr-o clasa de fete, cu subiectul:
Abordati intr-o maniera concisa, urmatoarele trei teme:
1) Religie.
2) Sexualitate.
3) Mister.
Doar urmatoarea lucrare a obtinut nota maxima, 10:
"Dumnezeule! Sunt insarcinata! Cu cine?"

| BeHappyForMe a răspuns:

Un tip la biblioteca: – Fiti amabila, vreau si eu o carte despre sinucideri! – Pleaca de aici, ca tu n-o mai aduci inapoi!

| Lell a răspuns:

Un copil la farmacie: -Aveti anti-viagra? Farmacista:-Nu, nu avem. Da pentru ce iti trebuie? CopilulsickPai bunicul meu inainte sa moara a luat un pumn de viagra si acum nu mai putem pune capacul la sicriu!

| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna!
o blonda intr'un cimitir noaptea... vine un vampir incercand sa o sperie ii spune``sug sange`` blonda nu-l baga in seama el mai spune o data ``sug sange`` ea-nimic. vampirul isi mai incearca norocul si mai spune o data`` sug sange`` la care blonda inervandu`se ii spune `` asa si?! si eu sug p**a si nu ma laud!phbbbbt``rolling on the floor

| sisoloco a răspuns:

Ora de educatie sexuala : profesorul trebuie sa plece si il lasa responsabil pe Bula.
- Bula, te las pe tine, dar sa fii cuminte!
Vine profesorul dupa 10 minute si gaseste toate fetele dezbracate:
- Ce se intampla Bula?
- Practica la fete
Mai vine iar profesorul dupa 10 minute si gaseste toti baietii dezbracati:
- Acu’ ce se intampla Bula?
- Practica la baieti!
Mai sta profesorul ce mai sta si vine iar. Acu’ elevii fac sex pe banci :
- Bula, e scandalos!
- Dom’ profesor, acu’ le-am dat lucrare de control.
- Bine, Bula!
Vede profu’ doi poponari in spate:
- Da’ cu aia ce e Bula?
- I-am prins copiind si le-am schimbat subiectele.
- Aha.
In ultima banca unu facea laba :
- Bai, Bula!
- Ala e baiatu’ directorului. I-am dat mai usor.