| Rocks a întrebat:

Hey! ..Care-mi poate da si mie niste statusuri de vara..de distractie la maxim!

Răspuns Câştigător
| anaairam a răspuns:

Am în faţă o vară fierbinte, acum că am scăpat de bac … sper să-mi găsesc şi o penală tupeistă ca Magda Ciumac!

Eşti cea mai frumoasă fată de pe plajă … eşti o adevărată ispită, eşti dovada grăitoare că zdrenţele nu au celulită!

Frige tare, frige tare porumbelul de la mare, haide haide nu mai sta, dar-ar foame-n burta ta.

Îţi doresc ca vara asta să-ţi aducă din nou zâmbetul pe buze şi dragostea în suflet!

La noi pe litoral se cântă tristeţea cu lăutari. Cred că nici Hancock nu ar putea salva România de atâţia cocalari.

La prima tv se scălda în jenă Super Nanny în loc să o caute pe Elodia cu cei la la csi miami.

M-ai înşelat toată vara, te-ai culcat cu toţi din cartier, dacă era în locul meu şi Iron Man ar fi zis "nici eu nu sunt de fier".

Ne-am luat rămas bun în gara din Eforie … mi-au rămas lacrimi pe peron … erai combinaţia fatală dintre Magda Ciumac şi Pam Anderson!

Nu ţi-am trimis mesaje, sms sau vederi de la mare pentru că aici în parcare e mereu soare, n-am poftă de scris şi nici poftă de mâncare!

Plaja de la Mamaia este populată cu feţe euforice care îţi venerează banii şi îţi dau şi boli venerice!

Vama Veche nu mai e ce a fost … acel loc fermecat şi senzaţia de libertate … acum miroase a pişat.

Vara aceasta să fie aşa cum ţi-ai dorit! Soare fierbinte, plimbări romantice, cocktailuri răcoroase! Şi multă, multă dragoste! sper sa iti fie de folos

1 răspuns:
| h3r a răspuns:

Vara asta fac tot ce-mi trece prin capsmug!