| love_6120 a întrebat:

Hey.happy care stie cum se salveaza pozele de pe hi5?

Răspuns Câştigător
| Kheeda a răspuns:

Poti cu PhotoScape happy Dai la Screen Capture, intri pe pagina unde vrei sa iei poza. dai capture region si iei poza happy Mi se pare cel mai usor. Sau poti face print screen iar in paint sa decupezi poza. Bft

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ha ha ha. nu se poate, a? va arat eu ca se poate?
trebuie decat sa ai mozzila ca sa intri pe hi5.

intri pe hi5 la poza respectiva, apoi in bara de sus la mozzila scrie - unelte, dai clik - informatii pagina, dai clik - multimedia, apoi aici o saiti apara o lista in jos gen "adresa". Iei linkurile la rand pana ajungi la poza de hi5. Mai jos de casuta cu "adresa" scrie "previzualizare media". Acolo o sa apara tot ce este pe pagina. si va aparea si poza respectiva in marimea ei si clara. dai clik pe salveaza ca!

Tot eu sa va zictongue

| Alina0491 a răspuns:

Din cate stiu nu se mai pot salva. Insa am invatat la info ceva. intri pe poza respectiva si dat ctrl si print screen pe urma mergi in paint si acolo copiezi doar poza... sper ca m-am facut inteleasa :d

| dragos12 a răspuns:

Nu cred ca se poate