| Upz0r3 a întrebat:

Hey..care va spălaţi cu sapun PROTEX pe faţă? Am vazut ca scrie ca elimina 99% dintre bacterii..este bun pentru acnee?happy

2 răspunsuri:
| Crash0 a răspuns:

Eu stiam ca nu e bun..am auzit de la un student la medicina.el a zis ca asa le-a zis lor la facultate.sapunul te protejeaza de bacterii dar dupa corpul nu mai poate sa se apere asa de bine de bacterii. ceva de genul..nu stiu prea bine.tu ce trebuie sa intelegi e ca am inteles ca nu e bun pe termen lung..acum faci ce vrei :d Ia`ti sapun cu sulf de la farmacie mai bine

| iamthewildyouth a răspuns:

Da, dermatologul meu mi l-a recomandat si chiar m-a ajutat.Este foarte bun mai ales daca ai tenul gras.