| ElizaaaX a întrebat:

Hey,ce ati primit de Craciun si de Anul Nou? happy

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Deci...
O geanta,un telefon pe care inca nu l-am primit(trebuie sa vina pachetul zilele astea), doua bluze, dulciuri, bani, pijamale si inca n-am descoperit tot continutul pahetului de la tata/
Tu?

| mODIN a răspuns:

Chitara electrica \m/

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

De Craciun o caciula, un telefon nou si multe dulcuri!
De Anul Nou un lantisor de aur de la o biserica!
happy Tu?

| ElizaaaX explică (pentru SexyGirlSweet1998):

De Craciun dulciuri, o camasa, un pulover, bocanci si fructe si de Anul Nou un iPad 3 si niste cizme. happy

| Malinutza99 a răspuns:

De Craciun am primit dulciuri, fructe, bani si haine, iar de Anul Nou... am primit ceva mult mai important decat orice alt cadou, si anume niste zile minunate petrecute alaturi de familie. O zi buna!

| herbi1999 a răspuns:

Foarte multi bani laughing