| tiko333 a întrebat:

Hey ce credeti despre Jaden Smith? Am vazut ca fetele se cam topesc dupa el, chiar si cele din Romania. Aici e dovada http://www.youtube.com/watch?v=GZAYSPe3HUM

3 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Cred ca tu ai facut video-ul acesta ca nu prea are vizualizari, adica e nou facuthappy. Oricum e reusit, dar imi poti spune te rog cum se numeste melodia?batting eyelashes

| tiko333 explică:

L-au facut niste colege de ale mele si d-aia zic ca si romancele sunt innebunite dupa el.melodia se numeste best behaviour si canta N-Dubz

| doroteea a răspuns:

Multumesc, melodia asta mi-a zis o fata sa o ascult adica "best behaviour" si uitam mereu sa o ascultlaughing. Ms oricumtongue.