| croissant a întrebat:

Hey happy Ce faceti de Hallowen? Unde mergeti si in ce va deghizati? big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic, nu este o sărbătoare românească.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Imi vad de treburile personale, nu ma schimb de haine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de cand e asa importanta treaba asta? asa doar ca o fac si americanii? sa fim si noi cool si sa ne imbracam in maimute?

| ywar a răspuns:

Hallowen este in capul vostru de adolescenti dezaxati. Unde ai vazut tu aceasta sarbatoare in traditiile poporului roman. Citeste draguta carti despre cultura populara romaneasca, folclorul romanesc autentic, povestea mastilor populare romanesti. Analfabeti pana in maduva oaselor.

| carlyhalatz a răspuns:

Ma deghizez in boschetar si merg la cersit prin strazi sa am bani de louis vuitton

| alialinu75 a răspuns:

Merg la pizza cu prieteni deghizati in varcolaci