| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce faceti? Ma tot intrebam daca mai gasesc pe cineva sa facem un blog. Un baiat sau o fata. Depinde.

Pentru ce?! Pai as vrea sa colaboram pentru niste proiecte. Ca tema Fotogtafia sau Designul, manipulari foto, etc. Acum depinde cu ce va pricepeti mai bine. Daca aveti un aparat foto e si mai bine. Cerinta ar fi sa stie niste photoshop sau corel. Imaginatia vine pe parcurs. Cu toate astea am face niste proiecte. Am zis sa imi mai iau o persoana sa vad ce iese. De ceva timp nu am mai lucrat nici eu, ce am postari mai vechi si le vedeti pe blogul meu de la status.

As vrea ca aceea persoana sa aiba peste 16 ani happy. Sper sa fie cineva. Mersi. Nu trebuie profesionisti! Nici eu nu sunt. Dar sa aiba habar de asa ceva.

1 răspuns:
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Vreau eu`.winking