| elenush_6230 a întrebat:

Hey ce mai faceti?:Xziceti'mi si mie porecle ...ma cheama elena. la. cele mai frumoase dau fundaaaaaa! :X

Răspuns Câştigător
| Andrux a răspuns:

De la elena nu prea stiu. ella. Dar poti si altele nu neaparat de la nume.multi nu au prorecle dupa nume... mie mi se mai zice (nu multilaughing ) kiddy...nu stiu ce prorecle sa-ti spun.kiru,pixie,bibu.

funndaaa?

8 răspunsuri:
| Pauuula a răspuns:

elena - ely, leora.

| BoBBy a răspuns:

Elly, lenutza laughing, katty, ella etc.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Elenu stiu, Helen, Helena, Eli.

| FunkyGirl_8450 a răspuns:

Ce zici de bubu, sau pick?
mie mi sa mai zis si pufa:d
de la elena in afara de ella si ely n-am prea multe idei...
mi se par mai frumoase poreclele mai amuzante, nu neaparat prescurtarile dupa numele real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leano!

| Merilynne a răspuns:

Poi ella e cel mai mff /... p mine ma cheama mihaella si toti imi sp ella si imi plk tare mult.Si ell e mff. Da in fine poti sa iti gasesti o porecla care nu tine cont neaparat de num e, lovely imi plk mult :X:X:XX

| Doddel a răspuns:

Iti zic un Anelle de la elena citit invers putin modificat

| Delisha_4359 a răspuns:

Elly, Elle, Ella, Elenu stiu, Elenu stiua