| DarkRevenge a întrebat:

Hey,ce parere aveti de copiii cu fite, care vor sa arate lumii ca sunt cei mai tari si se cearta cu cei care sunt cuminti?happy

Răspuns Câştigător
| Ady_Adryan_2000 a răspuns:

Acestea sunt copii care sufera de smecherie happy

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Acei oameni sunt idioti dar apreciati si populari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Daca te deranjeza, iti recomand sa ii eviti pe cat posibil pentru a evita certurile, problemele ect...
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt una dintre acei copii cuminti si care mereu invata si crede-ma ca i urasc. Intotdeauna se iau de mine pentru ca iau nota mai mare ca ei, chiar daca copiaza, si din multe alte motive. Cand ei nu stiu o tema, eu trebuie sa le dau sa isi copieze ca daca nu gasasc ei un mod cum sa ma pedepseasca. Si de haine nu mai vorbesc, se iau de tine pe tema asta, te barfesc. Cel mai tampit lucru la fitosi mi se pare ca se barfesc mereu intre ei, se cearta, se injura si a doua zi sunt cei mai bunu prieteni/prietene. Deci am o parere FOAAARTE PROASTA despre acesti copii care sunt din pacate in numar tot mai mare.

| DarkRevenge explică (pentru anonim_4396):

Iti dau un sfat.Nu le mai da sa copieze si stai linistita, daca incearca sa te pedepseasca exista in scoala director.Nu-i lasa sa te intimideze.Stiu cum e ca si eu si cea mai buna prietena a mea trecem prin asta, doar ca ei ne barfesc pe la spate.straight face

| TanteMarianne a răspuns:

Ii las in prostia lor. cand o sa-si dea seama ca-s tampi, o sa-si dea seama.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Le trebuie o viata smug

| lorenelorena99 a răspuns:

Eu nu-i sufar. sincer.-.