| alexandra_7908 a întrebat:

Hey:*ce parere aveti despre Liceul Ortodox „Sfântul Antim Ivireanul"? La cat intra clasele de a 11 si a 12 dimineata sau dupa masa? Si ce profile mai are acest liceu? As dori sa ma mut in acest liceu, si vreau sa aflu mai multe despre el:X

Răspuns Câştigător
| Tormentor a răspuns:

Clasele 11 si 12 intra dimineata accest liceu are profil de teologie(adica popa) si contabilitate media cu care se intra este 7 si ceva 8 maxim sper ca t-i-am fost de folos funda plzz?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, westeye tu habarnai ce vorbesti ma omule. straight face

eu sunt in aceste liceu
este nou infiintat
decat numele are legatura cu religia in rest este un liceu normal si f bun. in viitor vei iesi cu atestat de lucrator in turism care in alta parte iti trebuie facultate. tongue.in rest e un liceu excelent cu profesori la locul lor.nu va mai luati dupa toate tampeniile. crede-ma chiar merita

| JBStandsForMe a răspuns:

Unii vorbesc asa doar ca sa se afle in treaba. Mare prostie ai facut ca i-ai dat funda. Nu ti-a zis nimic corect.

Clasele 11-12 intra dupa amiaza si profilul este de turism. N-are nici o legatura cu popii si mai stiu eu ce functie bisericeasca.

| aleee3 a răspuns:

Calasele a 11a si a12a invata dupa amiaza :dhappy

| aleee3 a răspuns:

Clasele a 11a si a12a invata dupa amiaza :dhappy

| Alexxuuttzzaa a răspuns:

Anul acesta toate clasele au intrat de dimineata.Are profil de turims
Este un liceu foarte bun si eu invat in acest liceu profesori sunt foarte buni