| Satisfaction a întrebat:

Hey... ce "remedii" impotriva durerilor menstruale stiti? Doare rau de tot...Nu prea am stiut ce categorie sa dau dar ce mai conteaza

6 răspunsuri:
| fisiiiiiiiiii a răspuns:

Iti recomand sa iei NOS-PA.este foarte bun pentru durerile menstruale.eu mereu iau NOS-PA.tongue

| Aliicee a răspuns:

Ia niste pastile Nospahappy

| deyule794 a răspuns:

Pai eu iau nurofen forte de cum incepe sa ma doara straight face insa am citit undeva ca ar merge si cu o ceasca de ceai sau de ceva fierbinte tinuta pe burta thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ibalgin.sunt niste pastile rozbatting eyelashes

| diana_3226 a răspuns:

Incearca sa iei nurofen sau paracetamol sau aulin
si puneti ceva cald pe burta
sper ca te-am ajutat
ai grija de tinelove struck

fundita?

| Psihiatra a răspuns:

Si eu am de cele mai multe ori dureri insuportabile.De la o vreme folosesc Ibuprofen.Se poate lua si fara reteta, la recomandarea farmacistului.Nu e foarte scump, si are efecte imediate. Daca nu ai pilule la tine, iti sugerez sa tii burtica la caldura:pune o perna sau o jacheta(ce ai la indemana) pe burta pana se incalzeste.Asa se va diminua durerea