| MyChemicalRomance a întrebat:

Hey. ce spuneti de profilul de liceu Protectia Mediului? Cum vi se pare? Eu pot intra pe acest profil sau pe Comert dar are media identica cu media mea de admitere si poate anul acesta va creste, ce spuneti? Dar despre filologie? Adica dupa sa dau la drept, credeti ca ar fi ok? se castiga bani? Funda :*

1 răspuns:
| FanBlaxyGirls a răspuns:

Da e o alegere foarte buna happy. Am o matusa care a terminat anul asta facultatea de drept si a facut liceul tot aici :*