| Maria2894 a întrebat:

Hey cine emo pe-aici? Dati-mi niste filme pe care le priviti voi...preferatele voastre! Mersi mult.

4 răspunsuri:
| Doa'Do a răspuns:

Trebuie sa fim neaparat emo ca sa putem sa-ti dam niste filme?straight face

| Black54 a răspuns (pentru Doa'Do):

Poate dorea niste filme care le plac celor emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca a trecut curentul adolescentilor cu viata melodramatica.In fine, cateva filme care merita vazute : Trainspotting, The Dreamers, Girl Interrupted, Dogville, Revolutionary Road, Garden State, Paris, je t'aime si lista poate continua, dar din pacate nu sunt emo...

| Hng123 a răspuns:

Doar de curiozitate de ce crezi ca doar un emo iti poate da filme bune? Puteai sa ceri un anumit gen de filme (drama, horror etc.)sunt multi cinefili care ar fi incantati sa te ajute.