| lovatic a întrebat:

Heyhappy cine imi poate spune cat mai repede daca jenny si nate din gossip girl vor fi impreuna dupa ce vanessa a luat scrisoarea trimisa de nate in care el ii spunea lui jenny ca tine la ea. dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| GeorgiAna_8941 a răspuns:

Nu,nu vor fi. Daca imi amintesc bine jenny fuge de acasa sa poate continua cu moda...si va fi un esec iar cand se intoarce il saruta pe nate.dar nimic mai mult. Oricum ceva de genul... episodul ala l-am vazut acum mult timp happy